0212 627 62 72
  0212 627 62 72
GENEL BİLGİLER

Aldığınız her ürün, Marmara Koli ve Ambalaj Sanayi garantisi altındadır. Adedi ne olursa olsun tüm siparişler, siparişte istenen ürün olup olmadığı, ürün adedi ve kalitesi tek tek kontrol edildikten sonra kargolanmaktadır.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren, yedi (7) günlük süre içinde ve iade öncesinde firmamız ile iletişime geçtikten sonra teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ile birlikte iade etmeniz gerekmektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kargo yetkilileri ürünü size imza karşılığı teslim ettikten sonra hemen kargo yetkilisinin önünde açıp kontrol etmenizi beklemek durumunda olduklarının bilincindedirler. 

Kullanılmış, tahrip edilmiş veya ambalajı açılmış olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün firmamıza ulaştığı andan itibaren azami 3 iş günü içerisinde (genellikle aynı gün) ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında sürebilmektedir. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir. İadesi kabul edilmeyen ürünler tekrar depomuzdan teslim alınabilir. 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti anlaşmalı kargomuz ile ücretsiz olarak yapılabilecektir. Anlaşmalı kargomuzu, ürünlerin iadesini sağlamak için bizimle iletişime geçtiğinizde öğrenebilirsiniz. Anlaşmalı kargo haricinde gönderilen karşı ödemeli kargolarınız teslim alınamamaktadır.
Havale iadeleri 2 iş günü içinde kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak ister misiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.